AKTUÁLNĚ NEJNIŽŠÍ CENA 7.880,- Kč

+ učebnice s DVD zdarma jako dárek
Pravidelně nová akční nabídka na facebooku.

trenažer autoškola

Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky.
Naše autoškola má více jak dvacetiletou tradici ve vzdělávání nových řidičů. Máme tedy prokazatelnou dlouhodobou historii a praxi, abychom Vám mohli nabídnout profesionální služby za rozumné ceny. Heslo, se ktrerým naše firma v roce 1992 jako jedna z prvních Autoškol v Regionu Praha začínala LEVNĚ, KVALITNĚ, RYCHLE u nás platí dodnes.

Autoškola aktuálně
Připravili jsme pro Vás mimořádné vánoční a novoroční nabídky. Na stránkách najdete odkaz na nejnovějí testy po úpravách. U nás také dostanete zdarma nejnovější učebnici se zapracovanými změnami 2016. Těšíme se na Vaší návštěvu na adrese Praha 2 Perucká 1 Vinohrady zároveň však 2 minuty pěšky jak Nusle tak Vršovice. Přesto, že se nacházíme v samém centru Prahy jízdu začínáte v klidu bez stresu na našem velkém parkovišti. Výborné spojení MHD. Jsme autoškola s tradicí, ale zároveň pracujeme tak jak to odpovídá moderní době.

Co autoškola nabízí ?
Autoškola Praha - automobily Výcvik na všechny skupiny řidičských oprávnění, všechny druhy školení řidičů jak pro řidiče vozidel do 3,5 t. tak i pro získání profesního průkazu. Dále kondiční jízdy a také autoškola nabízí přezkoušení odborné způsobilosti po zákazu řízení v těchto případech Vám můžeme také nabídnout zajištění potřebného dopravně psychologického vyšetření na pracovištích Praha 4 a Praha 2.

K výcviku a výuce používáme moderní a bezporuchové vozy a motocykly, zároveň disponujeme jako jedni z mála v Praze pro výcvik skupin "A" a "B" nejmodernějšími trenažery dostupnými v zemích EU, což rovněž přispívá k Vašemu klidu na začátku výcviku a bezproblémovému zvládnutí celé autoškoly.

znacky

Naši učitelé disponují nejen potřebnou kvalifikací a zkušenostmi, ale i klidem a trpělivostí, takže výuka a výcvik budou probíhat bez zbytečné nervozity. Výuku a výcvik provádíme po dohodě s Vámi ve Vašem volném čase a to po celý týden i ve večerních hodinách a v případě potřeby i o víkendech. Pro žáky obvzvlášť zaneprázdněné, nebo pro ty kteří potřebují z jakéhokoli důvodu zvládnout výcvik velice rychle nabízíme program expres autoškola a pro náročné program VIP.
Studijní materiály Vám poskytneme zdarma, pro zahájení stačí když si přinesete potvrzení od lékaře /formulář lze stáhnout zde/ v rubrice přihláška. Pak přijdete do autoškoly kde se vyřídí ostatní administrativní záležitosti a výcvik začíná. Všechny formuláře lze vyzvednout také v úředních hodinách v autoškole. Pro jakékoliv další informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím facebooku. Uděláme vše aby jste u nás byli maximálně spokojeni.

 

Výborné spojení k autoškole - MHD 5 min. pěšky Nám.bří. Synků 3min. stanice Otakarova (tamvaje, autobusy- mnoho linek). Sídlíme na rozhraní Vinohrad, Vršovic a Nuslí, takže jsme pro naše klienty velmi dobře dostupní.